Laatste update: 20-10-2017
  Sponsors
 Navigatie
  Clubnieuws
  Nieuwste verslagen
  Fotogalerij Seja
  Fotogalerij Voetbal1.be
  Wegbeschrijving
  Bestuur
  Sportongeval
  Reglement inwendige orde
  Ethisch Charter KVV
  Panathlonverklaring
  Contact

  Weekbrief Jeugd
  Weekbrief Seniors
 Sponsor een matchbal
Matchbal jeugd : 45€
Matchbal seniors : 60€
Voor meer info kan je terecht bij het bestuur of bij sponsoring@seja.be

Volgende personen sponsorden
dit seizoen 2017-2018:

Familie Ilak (3 x 2e ploeg)

Carnival Cruise Line (Miniminiemen A)

www.sopraanmanuela.be = muziek met stijl voor elke gelegenheid (1 x scholieren, 1 x cadetten, 1 x miniemen, 1 x miniminiemen B en 1 x pupillen A)

DVL Customs (Veteranen)

Fox & Jane haarkapper (Veteranen)

Akotee (Veteranen)

Petra Rollier (mama Casper Wuyts) (Cadetten)

Eddy Luyten (1e ploeg)


 

  Sportbestuur FC Seja
Dirk Delva
Voorzitter
 
Jeugdvoorzitter
dirk.delva1@telenet.be
0476/34.14.46
Francois De Leeuw Secretaris francois.de.leeuw@skynet.be 03/457.57.38
0498/64.05.07
Dirk Bulcke

Penningmeester

dirk.bulcke@skynet.be 0475/49.19.00
Jeroen Marien Vice-jeugdvoorzitter jeroen-marien@telenet.be
03/644.11.61
0479/89.99.55
Kris Vanrykel
Kantineverantwoordelijke
 
Webmaster
kris.vanrykel@telenet.be
03/644.11.61
0479/89.99.55
Ludo Hendrikx
Seniorsverantwoordelijke
ludo.hendrikx@telenet.be
0498/44.43.43
Annemie Delva Pupillenverantwoordelijke
 
Damesverantwoordelijke
annemiedelva@yahoo.com 0485/76.67.17
Hans Huybreghts

Logistiek verantwoordelijke

hans.huybreghts@skynet.be 03/645.91.62 0477/97.01.44
Gert De Bonte Logistiek gert.debonte@gmail.com 0499/36.41.89
Guy Steger Jeugdtornooi guy.steger@telenet.be
Denis Somers

Materiaal
 
Trainer 1e ploeg

denissomers@hotmail.com 0477/47.43.63
Bruno Vertessen

Materiaal

vertessen@telenet.be 03/666.52.02
0475/29.17.39
Vincent Van den Branden

Feestbestuur

vincent.van.den.branden@vivium.be 0491/96.18.19
Dirk Casier

Sponsoring

dirk.casier@kuehne-nagel.com 0473/85.01.46
  Seja zoekt scheidsrechters
   Kvv organiseert op geregelde tijdstippen een scheidsrechterscursus. Wie zich geroepen voelt om zich deze belangrijke taak in het voetbal meester te maken, kan hier alle info vinden. Ge´nteresseerden kunnen contact opnemen met Dirk Delva (dirk.delva@skynet.be)