jeugd

F.C. SEJA

Officiële website koninklijke F.C. SEJA

WELKOM OP DE NIEUWE SITE VAN SEJA 't is zwart, 't is wit, ...

Voor het seizoen 2019 - 2020 kan je weldra hieronder de jeugdcategoriën met hun respectievelijke leeftijden terugvinden. Voor alle informatie kan je zeker terecht bij onze jeugdverantwoordelijke Annemie Delva.

Voor nieuwe aansluitingen dient U zich op woensdag tijdens de trainingen met identiteitskaart met code in onze kantine aan te bieden. Voor jeugdspelers tot en met 18 jaar dient er ook een ouder of voogd met identiteitskaart mee te komen.

 

De officiele start van de trainingen voor alle jeugdploegen is op woensdag 14 augustus 2019.

 

Algemeen Jeugdverantwoordelijke: Annemie Delva (0485/76.67.17) - email: annemiedelva@yahoo.com

 

Uren trainingen alle ploegen:

 

Woensdag :

 

  • 16:30 u - 18:00 u: U7 - U8 - U9
  • 16:30 u - 17:30 u: Voetbalspeeltuin (geboren 2013 tot 2014)
  • 17:30 u - 19:00 u: U10
  • 17:45 u - 19:15 u: U11
  • 17:30 u - 19:00 u: U12 - U13
  • 18:30 u - 20:00 u: U15
  • 19:00 u - 20:30 u: U17 + U21
  • 20:00 u - 21:30 u: Eerste ploeg 

 

Donderdag :

 

  • 19:00 u - 21:00 u: Tweede ploeg 

 

Vrijdag :

 

  • 18:00 u - 19:00 u: U10 (wekelijks) - U11 (laatste vrijdag van de maand)
  • 18:00 u - 19:30 u: U12 - U13
  • 18:30 u - 20:00 u: U15
  • 19:00 u - 20:30 u: U17 + U21
  • 20:00 u - 21:30 u: Eerste ploeg

 

Zaterdag:

 

  • 10:30 u - 12:00 u: Voetbalspeeltuin

 

Voetbalspeeltuin: geboortejaren 2014 - 2015

Trainers - Coaches:

 

  • Voetbalspeeltuin: Dirk Delva - Ayoub Ecchiari - Nassim Addou - Aziz Addou

 

Woensdag:

 

  • 16:30 u - 17:30 u

 

Zaterdag :

 

  • 10:30 u - 12:00 u

 

U7 - U8 - U9: geboortejaren 2011 - 2012 - 2013:  Er worden 3 ploegen  ingeschreven

Trainers - Coaches:

 

  • U9: Marijke Verbandt - Peter Schack
  • U8: Michael Somers
  • Begeleider: Elke Meeus
  • U7: Bart Vermeer - Jimmy Vanderheyden - Kurt Oppenbrouwers

 

Woensdag:

 

  • 16:30 u - 18:00 u

 

U10 - U11: geboortejaar 2009 - 2010: Er worden 3 ploegen ingeschreven

Trainers - Coaches:

 

  • U11: Annemie Delva - Bert De Bakker
  • Begeleider: Ward Luyten
  • U10 A: Ben De Herdt - Patrick De Boeck
  • U10 B: Hans Van Bladel

 

Woensdag:

 

  • 17:30 u - 19:00 u: U10
  • 17:45 u - 19:15 u: U11

 

Vrijdag:

 

  • 18:00 u - 19:00 u: U10 (wekelijks) - U11 (laatste vrijdag van de maand)

 

Thuiswedstrijden:

 

  • U11: zaterdag om 13:15 u
  • U10 A: zaterdag om 9:30 u
  • U10 B: zaterdag om 13:00 u

 

U12 - U13: geboortejaar 2007 - 2008: Er worden 3 ploegen ingeschreven

Trainers - Coaches:

 

  • U13 A: Bart Wouters
  • Begeleider: Vincent Taverniers
  • U13 B: Robbe Grauls
  • Begeleider: Jos Matthé
  • U12: Thierry Aerts - Anke Goor

 

Woensdag:

 

  • 17:30 u - 19:00 u

 

Vrijdag:

 

  • 18:00 u - 19:30 u

 

Thuiswedstrijden:

 

  • U13 A: zaterdag om 12:30 u
  • U13 B: zaterdag om 15:00 u
  • U12: zaterdag om 10:00 u

 

U15: geboortejaar 2005 - 2006: Er wordt 1 ploeg ingeschreven

Trainers - Coaches:  

 

  • U15: Jeroen Marien - Jarne Buermans - Matthias Jacobs
  • Begeleiders: Dirk Maes - Luc Meuris

 

Woensdag:

 

  • 18:30 u - 20:00 u

 

Vrijdag:

 

  • 18:30 u - 20:00 u

 

Thuiswedstrijden:

 

  • zaterdag om 14:00 u

 

U17: geboortejaar 2003 - 2004: Er wordt 1 ploeg ingeschreven

Trainers - Coaches:

 

  • U17: Ludo Hendrikx - Shane Van Santvoort
  • Begeleider: Jos Matthé

 

Woensdag:

 

  • 19:00 u - 20:30 u

 

Vrijdag:

 

  • 19:00 u - 20:30 u

 

Thuiswedstrijden:

 

  • zaterdag om 11:00 u

 

U21: geboortejaar 1999 - 2000 - 2001 - 2002: Er wordt 1 ploeg ingeschreven

Trainers - Coaches:

 

  • U21: Bert Stas
  • Begeleider: Dirk Casier

 

Woensdag:

 

  • 19:00 u - 20:30 u

 

Vrijdag:

 

  • 19:00 u - 20:30 u

 

Thuiswedstrijden:

 

  • zaterdag om 11:00 u

 

Kon. F.C. SEJA v20181201.1

Webmaster: Kris Vanrykel

Design: Johan Grauls