Voor het seizoen 2022 - 2023 kan je hieronder de jeugdcategoriƫn met hun respectievelijke leeftijden terugvinden. Voor alle informatie kan je zeker terecht bij onze jeugdverantwoordelijke Annemie Delva.

Voor nieuwe aansluitingen dient U zich op woensdag tijdens de trainingen met identiteitskaart met code in onze kantine aan te bieden. Voor jeugdspelers tot en met 18 jaar dient er ook een ouder of voogd met identiteitskaart mee te komen.

 

De officiele start van de trainingen voor de meeste jeugdploegen is op woensdag 17 augustus 2022.

 

Algemeen Jeugdverantwoordelijke: Annemie Delva (0485/76.67.17) - email: annemiedelva1@gmail.com


Inlichtingen aangaande wedstrijden: BBF App of https://seja.be/wdsvwe.html

 

Uren trainingen JEUGD ploegen:

 

Dinsdag :


  • 19:00 u - 20:30 u: U17
  • 19:00 u - 21:00 u: U21


Woensdag :

 

  • 16:30 u - 18:00 u: Ukkies
  • 16:30 u - 18:00 u: U7 - U8 - U9
  • 17:30 u - 19:00 u: U13
  • 18:00 u - 19:30 u: U10 - U11
  • 18:45 u - 20:15 u: U15

 

Donderdag :


  • 19:00 u - 21:00 u: U21

 

Vrijdag :

 

  • 18:00 u - 19:30 u: U10 - U11 - U13
  • 19:15 u - 20:45 u: U17
  • 19:15 u - 20:30 u: U15

  

Ukkies: geboortejaren 2017 - 2018

Trainers - Coaches:

 

  • Ukkies:  Marijke Verbandt

 


Woensdag:

 

  • 16:30 u - 18:00 u

  

U7 - U8 - U9: geboortejaren 2016 - 2015 - 2014:  Er worden 3 ploegen  ingeschreven

Trainers - Coaches:

 

  • U9:  Kenneth Broeckx / Delegee:  Donny Simons
  • U8:  Robert Derksen - Fabio Almeida Neves
  • U7:  Bart Vermeer - Wesley Van Camp - Jan Suls

 

Woensdag:

 

  • 16:30 u - 18:00 u

 

Thuiswedstrijden:

 

  • U9: zaterdag om 09:30 u
  • U8: zaterdag om 12:30 u
  • U7: zaterdag om 09:30 u


U10 - U11: geboortejaren 2013 - 2012: Er worden 3 ploegen ingeschreven

Trainers - Coaches:

 

  • U11A en B:  Moushim Bouziad - Jimmy Vanderheyden
  • U10:  Jari Vandecruys - Ivan Carluccio / Delegee:  Petra Rollier - Tonny Vandecruys

 

Woensdag:

 

  • 18:00 u - 19:30 u


Vrijdag:


    • 18:00 u - 19:30 u

 

Thuiswedstrijden:

 

  • U11A: zaterdag om 09:30 u
  • U11B: zaterdag om 12:30 u
  • U10: zaterdag om 09:30 u

 

U12: geboortejaar 2011: geschrapt (5/9/2022)

Trainers - Coaches:

 

  • U12:  - Delegee

 

Woensdag:

 

  • U12: 

 

Thuiswedstrijden:

 

  • U12: 


U13: geboortejaar 2010: Er wordt 1 ploeg ingeschreven

Trainers - Coaches:

 

  • U13:  Anke Goor - Seppe Grauls - Kay Borghmans / Delegee:  Valery Calemyn

 

Woensdag:

 

  • U13: 17:30 u - 19:00 u


Vrijdag:

 

  • 18:00 u - 19:30 u

 

Thuiswedstrijden:

 

  • zaterdag om 09:30 u

 

U15: geboortejaar 2008 - 2009: Er worden 2 ploeg ingeschreven

Trainers - Coaches:

 

  • U15A en B:  Annemie Delva - Robbe Grauls - Hans Van Bladel

 

Woensdag:

 

  • 18:45 u - 20:15 u


Vrijdag:

 

  • 19:15 u - 20:30 u

 

Thuiswedstrijden:

 

  • zaterdag om 15:00 u

 

U17: geboortejaar 2006 - 2007: Er wordt 1 ploeg ingeschreven

Trainers - Coaches:

 

  • U17:  Yannick Loir - Jarne Buermans

 

Dinsdag:

 

  • 19:00 u - 20:30 u

 

Vrijdag:

 

  • 19:15 u - 20:45 u

 

Thuiswedstrijden:

 

  • zaterdag om 12:00 u

 

U21: geboortejaar 2002 - 2003 - 2004 - 2005: Er wordt 1 ploeg ingeschreven

Trainers - Coaches:

 

  • U21:  Shane Van Santvoort - Nick De Laet - Jens Vervliet / Delegee:  Laura De Baere

 

Dinsdag:

 

  • 19:00 u - 21:00 u

 

Donderdag:

 

  • 19:00 u - 21:00 u

 

Thuiswedstrijden:

 

  • zaterdag om 12:30 u