Voor het seizoen 2021 - 2022 kan je hieronder de jeugdcategoriƫn met hun respectievelijke leeftijden terugvinden. Voor alle informatie kan je zeker terecht bij onze jeugdverantwoordelijke Dirk Delva.

Voor nieuwe aansluitingen dient U zich op woensdag tijdens de trainingen met identiteitskaart met code in onze kantine aan te bieden. Voor jeugdspelers tot en met 18 jaar dient er ook een ouder of voogd met identiteitskaart mee te komen.

 

De officiele start van de trainingen voor de meeste jeugdploegen is op woensdag 18 augustus 2021.

 

Algemeen Jeugdverantwoordelijke: Dirk Delva (0476/34.14.46) - email: dirk.delva1@telenet.be


Inlichtingen aangaande wedstrijden: BBF App of https://seja.be/wdsvwe.html

 

Uren trainingen JEUGD ploegen:

 

Dinsdag :


  • 18:00 u - 19:30 u: U12
  • 19:00 u - 20:30 u: U17
  • 20:00 u - 22:00 u: U21 (juli - augustus)
  • 18:30 u - 20:00 u: U21 (vanaf september)


Woensdag :

 

  • 16:30 u - 17:30 u: Voetbalspeeltuin
  • 16:30 u - 18:00 u: U7 - U8 - U9 - U10 - U11
  • 17:45 u - 19:15 u: U13
  • 18:00 u - 19:30 u: U15 

 

Donderdag :


  • 21:00 u - 23:00 u: U21 (juli - augustus)
  • 18:30 u - 20:00 u: U21 (vanaf september)

 

Vrijdag :

 

  • 18:00 u - 19:30 u: U10 - U11 - U12
  • 18:30 u - 19:30 u: U13
  • 18:45 u - 20:00 u: U15
  • 19:00 u - 20:30 u: U17

 

Zaterdag:

 

  • 10:00 u - 11:30 u: Voetbalspeeltuin

 

Voetbalspeeltuin: geboortejaren 2016 - 2017

Trainers - Coaches:

 

  • Voetbalspeeltuin: Dirk Delva / Danny Van Gught / Wesley Van Camp

 

Woensdag:

 

  • 16:30 u - 17:30 u

 

Zaterdag:

 

  • 10:00 u - 11:30 u

 

U7 - U8 - U9: geboortejaren 2015 - 2014 - 2013:  Er worden 3 ploegen  ingeschreven

Trainers - Coaches:

 

  • U9: Jari Vandecruys / Ded Prendi / Daan Meulenaere - Delegee: Petra Rollier
  • U8: Bart Vermeer / Kenneth Broeckx
  • U7: Robert Derksen / Fabio Almeida Neves

 

Woensdag:

 

  • 16:30 u - 18:00 u

 

Thuiswedstrijden:

 

  • U9: zaterdag om 9:30 u
  • U8: zaterdag om 9:30 u
  • U7: zaterdag om 12:30 u


U10 - U11: geboortejaren 2012 - 2011: Er worden 2 ploegen ingeschreven

Trainers - Coaches:

 

  • U11: Hassan Daghir
  • U10: Moushim Bouziad / Moustafa Akrich / Jimmy Vanderheyden / Hans Evens

 

Woensdag:

 

  • 16:30 u - 18:00 u


Vrijdag:


    • 18:00 u - 19:30 u

 

Thuiswedstrijden:

 

  • U11: zaterdag om 12:30 u
  • U10: zaterdag om 9:30 u

 

U12: geboortejaar 2010: Er wordt 1 ploeg ingeschreven

Trainers - Coaches:

 

  • U12: Jeroen Marien / Seppe Grauls / Bart Armoritto - Delegee: Dirk Maes / Tanja Van Boxel

 

Dinsdag:

 

  • U12: 18:00 u - 19:30 u

 

Vrijdag:

 

  • 18:00 u - 19:30 u


Thuiswedstrijden:

 

  • U12: zaterdag om 10:30 u


U13: geboortejaar 2009: Er wordt 1 ploeg ingeschreven

Trainers - Coaches:

 

  • U13: Anke Goor / Sverre Broeckx / Raf Martens / Hans Van Bladel - Delegee: Valerie Calemyn

 

Woensdag:

 

  • U13: 17:45 u - 19:15 u


Vrijdag:

 

  • 18:30 u - 19:30 u

 

Thuiswedstrijden:

 

  • zaterdag om 9:30 u 

 

U15: geboortejaar 2007 - 2008: Er wordt 1 ploeg ingeschreven

Trainers - Coaches:

 

  • U15: Annemie Delva / Robbe Grauls

 

Woensdag:

 

  • 18:00 u - 19:30 u


Vrijdag:

 

  • 18:45 u - 20:00 u

 

Thuiswedstrijden:

 

  • zaterdag om 15:00 u

 

U17: geboortejaar 2005 - 2006: Er wordt 1 ploeg ingeschreven

Trainers - Coaches:

 

  • U17: Ward Van Hassel / Jarne Buermans / Bart Wouters

 

Dinsdag:

 

  • 19:00 u - 20:30 u

 

Vrijdag:

 

  • 19:00 u - 20:30 u

 

Thuiswedstrijden:

 

  • zaterdag om 11:30 u

 

U21: geboortejaar 2001 - 2002 - 2003 - 2004: Er wordt 1 ploeg ingeschreven

Trainers - Coaches:

 

  • U21: Shane Van Santvoort / Jens Vervliet / Brian Werts / Nick De Laet - Delegee: Laura De Baere

 

Dinsdag:

 

  • 20:00 u - 22:00 u (juli - augustus)
  • 18:30 u - 20:00 u (vanaf september)

 

Donderdag:

 

  • 21:00 u - 23:00 u (juli - augustus)
  • 18:30 u - 20:00 u (vanaf september)

 

Thuiswedstrijden:

 

  • zaterdag om 12:30 u